Samenstelling

De Adviesraad Sociaal Domein Oisterwijk heeft acht leden, die via een openbare sollicitatieprocedure op basis van deskundigheid en ervaring worden gekozen. 

Het College van Burgemeester en Wethouders benoemt de leden op voordracht van de Adviesraad zelf.

Wouter VerschuurWouter Verschuur
(voorzitter)


Aandachtsgebied: Wmo

Wouter stelt zich voor

wouter.verschuur@asd-oisterwijk.nl


Joost Wagenmakers
(secretaris)


Aandachtsgebied: Participatie

Joost stelt zich voor

joost.wagenmakers@asd-oisterwijk.nl

Jan Schmitz
(portefeuillehouder Jeugd
en penningmeester)


Aandachtsgebied: Jeugd

Jan stelt zich voor

jan.schmitz@asd-oisterwijk.nl

Frans Monchen
(portefeuillehouder Participatie)


Aandachtsgebied: Participatie

Frans stelt zich voor

frans.monchen@asd-oisterwijk.nl


Jos de Kort
(portefeuillehouder Wmo)


Aandachtsgebied: Wmo

Jos stelt zich voor

jos.de.kort@asd-oisterwijk.nl

Pieternel ErmenPieternel Ermen

 

Aandachtsgebied: Wmo, Participatie

Pieternel stelt zich voor

pieternel.ermen@asd-oisterwijk.nl

Jo CarisJo Caris

Aandachtsgebied: Jeugd, Wmo

Jo stelt zich voor

jo.caris@asd-oisterwijk.nl

 

 

Nelleke van WijkNelleke van Wijk

Aandachtsgebied: Wmo

Nelleke stelt zich voor

nelleke.van.wijk@asd-oisterwijk.nl

 

 

Els SnijdersEls Snijders

Ambtelijk secretaris

Els stelt zich voor

secretariaat@asd-oisterwijk.nl